Як економити на електроенергії? Лайфхаки від експертів

Як менше платити за електроенергію. Лайфхаки від експертів з економії рахунку за світло

Як налаштувати пральну машину, щоб менше платити за електрику (Фото:margostock / depositphotos)

Як налаштувати пральну машину, щоб менше платити за електрику?

Коли рахунок за електроенергію зростає до граничного рівня, багато хто починає думати, які побутові прилади довго і часто використовувалися.

Щоб допомогти, експерти поділилися своїми найкращими порадами щодо економії грошей, щоб мінімізувати рахунки за електроенергію. На думку експертів, є деякі зміни, які сім’ї можуть внести до своїх будинків зараз, перш ніж ситуація погіршиться взимку.

Однією з перших запропонованих порад щодо економії грошей було замінити звичайні лампи розжарювання на світлодіоди. Експерти сказали: «Швидке рішення, яке допоможе знизити споживання електроенергії, — замінити лампочки на світлодіодні. Початкові витрати на заміну лампочок на більш енергозберігаючі та вимикання другорядних джерел світла допоможуть заощадити на рахунках за електрику у довгостроковій перспективі».

Хоча 53 відсотки людей розуміють, що світлодіоди можуть заощадити їм гроші, майже третина людей кажуть, що вони надто дорогі для покупки. Хоча ви, швидше за все, заплатите більше за світлодіодні лампи, вони дешевшають з кожним роком у міру зростання та розвитку ринку. Багато хто думає, що робота пральних машин без повного завантаження допоможе заощадити на рахунках, але насправді це має зворотний ефект. Експерти кажуть: «Замість того, щоб використовувати екологічні налаштування половинного завантаження вашої пральної машини, ви можете перейти на більші прання, якщо ваша машина має відповідну потужність. Таким чином, ви зрештою зробите меншу кількість прання і заощадите більше грошей».

Крім того, навіть зниження температури заощадить гроші. Експерти додали: “У більшості випадків немає необхідності прати одяг при температурі вище 30 градусів”. Ще одне просте завдання, що дозволяє знизити рахунки за електроенергію, — інвестувати в технології розумного будинку. Інвестиції в технології розумного будинку можуть допомогти вам краще контролювати енергію, що використовується, оскільки ви можете робити все, від регулювання термостата до вимикання світла зі свого смартфона. Навіть установка інтелектуального лічильника може допомогти, і це не вартує цілий стан. Більшість з них є безкоштовними, і ви навіть можете запросити їх у свого постачальника енергії. Залишати електроприлади в режимі очікування – серйозна проблема для тих, хто намагається заощадити на рахунках електроенергію. Експерти з енергетики сказали: «Кожен несе відповідальність за це, але як тільки ви перестали дивитися телевізор на ніч і вимкнули його, просто вимкніть розетку. Весь час, поки він залишається в режимі очікування з увімкненою розеткою, він повільно витрачає енергію, збільшуючи ваші рахунки».

Ще одним приладом, який може забирати у вас енергію та гроші, є чайники, особливо коли вони заповнені до країв. На чайники, поряд з іншими кухонними приладами, такими як плити та блендери, припадає 19 відсотків енергоспоживання середнього будинку. Експерти радять: «Коли ви заварюєте чашку чаю чи кави, не піддавайтесь бажанню повністю наповнити чайник. Натомість додавайте тільки ту кількість води, яка вам потрібна, це змусить ваш чайник закипіти швидше, а значить, він споживатиме енергію протягом більш короткого часу і заощадить ваші гроші».

Rating
( No ratings yet )
Loading...