Українська візажистка вразила Мережу розкішним перевтіленням

Українська візажистка-акторка показала, що ховається під товстим шаром косметики, і вразила мережу

Українська візажистка-акторка показала, що ховається під товстим шаром косметики, і вразила мережу

Українська візажистка-акторка Валерія Вороніна поєднала два свої таланти для того, щоб продемонструвати підписникам дивовижні перевтілення. Всього за секунду вона показала, як гламурна красуня може змінитися до невпізнавання, змивши макіяж.

Звісно, для ефектнішого ролику артистка “почаклувала” й над волоссям та одягом. За три дні її відео в TikTok зібрало понад сім мільйонів переглядів (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Ролик почався з того, що Валерія Вороніна за допомогою своєї міміки, недбалої зачіски та відсутності макіяжу створила образ “простачки”, яку нібито цькують за непримітну зовнішність.

Зокрема, в відео зімітовано ситуацію, як хлопець відмовляє в знайомстві героїні ролику: “Ти надто потворна, щоб розмовляти зі мною”.

Валерія Вороніна показала дивовижне перевтілення

Після цього візажистка показала, як професійний макіяж, а також красива та ефектна зачіска повністю змінила її образ, дозволивши гідно відповісти “кавалеру”.

Візажистка показала, як професійний макіяж може змінити образ

За допомогою макіяжу зірка соціальних мереж підкреслила пухкі губи, блакитні очі та гострі риси обличчя. А модифікаця зачіски допомогла красуні показати своє густе хвилясте волосся.

 

 

За три дні відео подивилися понад сім мільйонів користувачів, близько 500 тисяч з яких лайкнули ролик. В коментарях підписники заявили, що в захваті від перевтілення Вероніки Вороніної, а дехто навіть припустив, що в ролику знялися дві різні дівчини.

“Це точно не одна й так сама людина”, “Це вже не макіяж, а магія”, “Ось чому басейн – хороше місце для першого побачення”, – йдеться в повідомленнях.

За три дні відео подивилися понад сім мільйонів користувачів

Rating
( No ratings yet )
Loading...