«Не їла, не пила, жила з телефоном». Дружина міністра оборони Резнікова розповіла про те, як пережила розставання з чоловіком в час війни

«Не їла, не пила, жила з телефоном». Дружина міністра оборони Резнікова розповіла про розставання з чоловіком під час війни.Юлія Зорій розповіла про свого чоловіка під час війни (Фото:@yulia_zoriy/Instagram)

Дружина міністра оборони України Олексія Резнікова телеведуча Юлія Зорій в інтерв’ю розповіла, яким було її 24 лютого, чому залишилася у Києві та чим займається під час війни.

У великому інтерв’ю українському ELLE телеведуча каналу ICTV і дружина Міністра оборони України Олексія Резнікова Юлія Зорій, розповіла, чи змінився її чоловік під час війни, як змінилися їхні стосунки, чим вона сама займається зараз, адже її програма Ранок у великому місті не виходить в ефір через Єдиний телемарафон.

В інтерв’ю Юлія Зорій зізналася, що вони із чоловіком не готували тривожної валізи, адже не збиралися виїжджати.

«Ми з чоловіком не могли навіть припустити, що почнеться така війна. Якби таке розуміння в нашій сім’ї дійсно було, Олексій порадив би мені кудись поїхати, але я залишалася в Києві. Я не могла повірити, що це може статися і що буде така цинічна розправа над нашою країною — це ж просто знищення України та українців», — розповіла вона.

Зорій пригадала ранок 24 лютого:

«Коли почалася війна, чоловік підійшов до мене близько п’ятої ранку та сказав: „Усе, я поїхав на роботу, він розпочав війну“. У моїй голові це ніяк не вкладалося, я в нього перепитувала, чи можу я піти на роботу та хоч щось зробити». На що Олексій Резніков відповів, чекати від нього вказівок.

На запитання, чи змінився її чоловік і чи відкрила вона в ньому щось нове, Юлія Зорій відповіла, що вона лише підтвердила те, що знала про нього давно:

«Олексій — людина дуже стабільна емоційно, дуже врівноважена та зосереджена на результаті. А ще безстрашна: він їздив по Києву, писав пости, робив фотографії для того, щоб люди знали, що він та керівництво країни — в місті, що ніхто нікуди не виїхав. Це було небезпечно для його життя, але він робив це для того, аби показати людям, що влада на місці, та заспокоїти їх», — розповіла вона, додавши, що з моменту знайомства із ним, вона відчуває себе поряд із ним у безпеці.

@yulia_zoriy/Instagram

Після початку війни Юлії Зорій стала у нагоді її друга вища освіта за фахом практична психологія. Вже на другий день війни вона почала працювати на безкоштовній гарячій лінії психологічної підтримки.

«Було дуже багато дзвінків, було надзвичайно складно і важко, тому що, по-перше, треба було самому прийняти факт війни, а по-друге, щоб підтримувати та заспокоювати людей, ми ледь не цілодобово сиділи на лінії», — розповіла вона, і додала, що через п’ять місяців війни вона продовжує надавати безкоштовну психологічну підтримку та веде приватну психологічну практику.

На питання, як це — бути дружиною Міністра оборони під час війни, вона відповіла, що насправді, нічого не змінилося. Нагадаємо, Олексій Резніков став міністром оборони України у листопаді 2021 року.

«Окрім того, що до статусу дружини міністра оборони додалися величезні переживання і тривога, тому що я дуже хвилювалася за свого чоловіка і боялася за його життя. Коли мені довелося поїхати з Києва, це розставання далося мені дуже складно: я не їла, не пила, жила увесь час із телефоном у руках у надії отримати хоча б одне СМС, що з ним усе гаразд, що він на зв’язку», — зізналася вона.

Rating
( No ratings yet )
Loading...