Фото 9-річного хлопчика, який підтримував свою маму під час пологів, зворушили Мережу

Фотосесія пологів, на яких була присутня 9-річна дитина, стала вірусною і зворушила користувачів мережі.

Мама трьох дітей і доула Холлі Лау вирішила, що її 9-річному синові Чарлі варто бути присутнім на її пологах, щоб краще розуміти чудо народження. Саме тому вона запропонувала своєму синові стати її доулою, коли народжувала його сестру – свою новонароджену дочку Робін. Холлі також запросила фотографа, який зняв цей особливий день.

«Незалежно від гендерної ідентичності, дітям важливо бути свідками пологів, щоб нормалізувати процес пологів, який досі вважається багатьом повним табу, який має відбуватися «за зачиненими дверима». Занадто часто поміщаємо сентиментальні, емоційні, люблячі, дбайливі якості цих маленьких людей у ​​певне «гендерне відро». Спостереження за народженням може дати уявлення про силу людини та про красу, силу і мужність, які мають жінки, які народили дитину», — каже мама.

За словами Холлі, її син сам виявив зацікавленість пологами та попросив маму дати йому можливість стати свідком появи на світ його маленької сестрички.

«У той момент, коли ми оголосили про свою вагітність нашим синам, Чарлі запитав, чи можна бути на пологах. Як сім’я ми віримо в те, що можемо дати нашим синам ті можливості, які наше суспільство не може легко чи відкрито надати хлопчикам. Сімейні пологи — це чудово і може стати надзвичайно важливим моментом для всіх членів сім’ї. Ми хотіли поділитися цим моментом та показати сильний зв’язок між усіма нами. Крім того, це чудова нагода для моїх синів усвідомити, наскільки я сильна як людина і як жінка», — розповідає вона.

Холлі наголошувала на тому, що отримала найпотужнішу підтримку від своєї дитини. Попри те, що зі зрозумілих причин у 9-річної дитини немає можливості отримати професійну підготовку надання допомоги під час пологів, та психологічна підтримка, яку вона їй надала, допомогла мамі пережити найважчі моменти пологів.

«Присутність Чарлі у найважчій частині моїх пологів надала мені сил, коли я почала сумніватися у собі. Його заспокійливі дотики між переймами були такими солодкими. Вони допомогли мені відновитись і взяти себе в руки. Чарлі дуже природно виконував свою роль доули. Його присутність нагадала мені, що я вже робила це раніше і що я зможу це зробити знову», — додала вона.

Фотограф, на ім’я Холлі, яка знімала пологи Ханни, зізналася, що стала свідком найзворушливішої та емоційної історії у своєму житті.

Вона зазначила, що та емоційна підтримка, яку надавала 9-річна дитина своїй мамі, що мучилася в переймах, була безцінною:

«Її історія була неймовірною. Підтримка її сім’ї, особливо її дітей, приголомшила мене. Це велике щастя для мене як для фотографа мати можливість знімати цю гарну сімейну історію», — розповіла фотограф.

Фотографії пологів, на яких був присутній 9-річний хлопчик, облетіли інтернет та знайшли відгук у серцях мільйонів жінок у всьому світі. У коментарях до знімків у Instagram користувачі мережі активно обговорювали, наскільки зворушливі та цінні ці моменти:

«Це справжня краса життя, любові та сім’ї», «Ця приголомшлива дитина надала безцінну допомогу своїй мамі», «Це найкрасивіші знімки, які мені доводилося бачити », «Безумовно, це сміливе рішення – покликати свою дитину на пологи, але, як показують ці фото, – рішення було правильним», «Пологи – абсолютно природний процес, якого не варто соромитися. Дякую за ці дивовижні фото!», — пишуть у мережі.

Rating
( No ratings yet )
Loading...