70-річна модель Playboy розкрила простий секрет своєї молодості.

70-річна модель Playboy, яка виглядає щонайбільше на 50, розкрила простий секрет своєї молодості.

70-річна модель Playboy, яка виглядає щонайбільше на 50, розкрила простий секрет своєї молодості. Фото

Колишня модель Playboy та засновниця тренажерного залу в Великій Британії Енджі Бест на честь свого 70-річного ювілею поділилася секретом догляду за собою, який дозволяє їй виглядати на 50 років. Британка закликала читачів слідкувати за своїм внутрішнім здоров’ям.

За її словами, завдяки здоровому способу життя можна “скинути” близько 20 років. Про це Енджі Бест розповіла в інтерв’ю глянцю HELLO (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

В розмові з журналістами 70-річна красуня поділилася, що практикує так звану “функціональну медицину”, сутність якої полягає в тому, щоб “подивитися зсередини назовні”. Тобто колишня модель радить не тільки займатися спортом, а й проаналізувати раціон.

Енджі Бест на честь свого 70-річного ювілею поділилася секретом краси

“Якщо ви хочете бути здоровим, ви повинні бути в хорошій формі всередині, споживаючи правильні поживні речовини, добавки і випиваючи багато води. Ваше тіло подібне на автомобіль і ви повинні годувати його найкращою їжею, щоб воно працювало правильно”, – пояснила Енджі Бест.

Колишня модель порадила стежити за раціоном

Окрім цього, британка наголосила, що жінкам не потрібно соромитися свого віку і “ховатися в куток”. Натомість вона запевнила, що ніколи не пізно розпочати піклуватися про своє здоров’я. Сама спортсменка висловила бажання дожити до 100 років.

“Чим старшою я стаю, тим більше прагну працювати над тим, щоб залишатися здоровою та молодою. Я хочу дожити до 100 років і, як і раніше, добре виглядати”, – сказала Енджі Бест.

Британка хоче прожити до 100 років

Героїня матеріалу була моделлю Playboy

Rating
( No ratings yet )
Loading...